Ezra Wheeler

Ezra Wheeler (23. decembra 1820 – 19. septembra 1871) bol členom Snemovne reprezentantov USA (D-WI 5) od 4. marca 1863 do 3. marca 1865, pred Philetusom Sawyerom.

Ezra Wheeler sa narodil v roku 1820 v okrese Chenango v štáte New York, v roku 1849 sa presťahoval do Berlína v štáte Wisconsin a stal sa právnikom. V roku 1853 bol členom štátneho zhromaždenia, v rokoch 1854 až 1862 sudcom okresu Green Lake a v rokoch 1863 až 1865 členom Snemovne reprezentantov USA. Zomrel v roku 1871.

Doporučujeme:  New York City